May 2020

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1
2
  • 11AM Sabre Training w/ Coach Akhi
  • 1PM Epee w/ Coach Alexey
  • 2:30PM Foil Training w/ Coach Irene
3
4
  • 2PM Youth Epee w/ Coach Alexey
  • 4PM Epee Training w/ Coach Kornel
  • 5PM Foil Training w/ Coaches Simon and Irene
  • 6PM Epee Training w/ Coach Kornel
5
  • 4PM Epee Training w/ Coach Alexey
  • 7PM Epee 15+ Training w/ Coach Kornel
6
  • 2PM Youth Epee w/ Coach Alexey
  • 4PM Epee Training w/ Coach Kornel
  • 6PM Epee Training w/ Coach Kornel
7
  • 4PM Epee Training w/ Coach Alexey
  • 4:30 Foil Training w/ Coach Irene
  • 7PM Epee 15+ Training w/ Coach Kornel
8
  • 2PM Youth Epee w/ Coach Alexey
  • 4PM Epee Training w/ Coach Kornel
  • 6PM Epee Training w/ Coach Kornel
9
  • 1PM Epee w/ Coach Alexey
  • 2:30PM Foil Training w/ Coach Irene
10
  • Men's Epee Grand Prix V - Men's Epee Open
11
  • 2PM Youth Epee w/ Coach Alexey
  • 4PM Epee Training w/ Coach Kornel
  • 5PM Foil Training w/ Coaches Simon and Irene
  • 6PM Epee Training w/ Coach Kornel
12
  • 4PM Epee Training w/ Coach Alexey
  • 7PM Epee 15+ Training w/ Coach Kornel
13
  • 2PM Youth Epee w/ Coach Alexey
  • 4PM Epee Training w/ Coach Kornel
  • 6PM Epee Training w/ Coach Kornel
14
  • 4PM Epee Training w/ Coach Alexey
  • 4:30 Foil Training w/ Coach Irene
  • 7PM Epee 15+ Training w/ Coach Kornel
15
  • 2PM Youth Epee w/ Coach Alexey
  • 4PM Epee Training w/ Coach Kornel
  • 6PM Epee Training w/ Coach Kornel
16
  • 1PM Epee w/ Coach Alexey
  • 2:30PM Foil Training w/ Coach Irene
17
  • Youth Sabre (Y8, Y10, Y12, Y14)
18
  • 2PM Youth Epee w/ Coach Alexey
  • 4PM Epee Training w/ Coach Kornel
  • 5PM Foil Training w/ Coaches Simon and Irene
  • 6PM Epee Training w/ Coach Kornel
19
  • 4PM Epee Training w/ Coach Alexey
  • 7PM Epee 15+ Training w/ Coach Kornel
20
  • 2PM Youth Epee w/ Coach Alexey
  • 4PM Epee Training w/ Coach Kornel
  • 6PM Epee Training w/ Coach Kornel
21
  • 4PM Epee Training w/ Coach Alexey
  • 4:30 Foil Training w/ Coach Irene
  • 7PM Epee 15+ Training w/ Coach Kornel
22
  • 2PM Youth Epee w/ Coach Alexey
  • 4PM Epee Training w/ Coach Kornel
  • 6PM Epee Training w/ Coach Kornel
23
  • 1PM Epee w/ Coach Alexey
  • 2:30PM Foil Training w/ Coach Irene
24
  • Fencer Club Veteran Cup - Veteran Foil and Epee
25
  • 2PM Youth Epee w/ Coach Alexey
  • 4PM Epee Training w/ Coach Kornel
  • 5PM Foil Training w/ Coaches Simon and Irene
  • 6PM Epee Training w/ Coach Kornel
26
  • 4PM Epee Training w/ Coach Alexey
  • 7PM Epee 15+ Training w/ Coach Kornel
27
  • 2PM Youth Epee w/ Coach Alexey
  • 4PM Epee Training w/ Coach Kornel
  • 6PM Epee Training w/ Coach Kornel
28
  • 4PM Epee Training w/ Coach Alexey
  • 4:30 Foil Training w/ Coach Irene
  • 7PM Epee 15+ Training w/ Coach Kornel
29
  • 2PM Youth Epee w/ Coach Alexey
  • 4PM Epee Training w/ Coach Kornel
  • 6PM Epee Training w/ Coach Kornel
30
  • 1PM Epee w/ Coach Alexey
  • 2:30PM Foil Training w/ Coach Irene
31
  • Miles Chamley-Watson Cup - Youth Foil (Y8, Y10, Y12, Y14)